SŁOWODZIEJ

KOŁO JANA

YASNA IZBA

Fundacja AITWAR - prowadzimy edukację kulturową.

Fundacja Lokalnego Wsparcia Kultury AITWAR - pod taką nazwą rozpoczęliśmy swoje działania 9 lat temu i do dzisiaj sfera szeroko pojętej kultury (ze szczególnym naciskiem na kulturę słowiańską) jest w kręgu naszych zainteresowań.

Kiedyś prowadziliśmy działania pod wspólną nazwą Czas Kultury, który rozwinął się w projekt Słowodziej, którego częścią był m.in. Konkurs Pięknego Czytania. Stworzyliśmy i opiekowaliśmy się Zespołem Pieśni Słowiańskiej KOŁO JANA, który zdobył nagrodę na Turnieju Muzyków Prawdziwych w Szczecinie, nagrał płytę, występował podczas wielu obrzędów świąt słowiańskich w całej Polsce i uczestniczył w niezwykłym Floating Castle Festival w Słowenii.

Patrzcie, czytajcie, poznawajcie nasze działania, projekty, realizacje...

AITWAR

Nasza fundacja realizuje również projekty w sferze edukacji obywatelskiej i działania doraźne, będące potrzebą chwili - jak te na rzecz Ukrainy, które rozpoczęliśmy już trzeciego dnia po napaści.

Kontakt z AITWAR !

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, poprzez poniższy formularz lub FB.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!