Fundacja AITWAR

KRS: 0000472391

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, poprzez poniższy formularz lub FB.

Kontakt z AITWAR !

Projekty

Nasza fundacja realizuje również działania doraźne, będące potrzebą chwili - jak te na rzecz Ukrainy, które rozpoczęliśmy już trzeciego dnia po napaści oraz projekty szeroko pojętej edukacji kulturowej.

AITWAR

Fundacja AITWAR aktywnie zajmuje się wychowaniem dzieci i młodzieży (jak się ostatnio okazało - nie tylko młodzieży) na aktywnego i świadomego członka społeczeństwa. W swoich działaniach uczymy zasad działania państwa, sposobów aktywnego udziału w życiu społecznym i uświadamiamy sprawczość działań podejmowanych przez młodych. Uczymy ich współistnienia w społeczeństwie i dajemy im narzędzia i kompetencje do bycia świadomym obywatelem.

W związku z bandyckim napadem Rosji na Ukrainę, w ramach naszej Yasnej Izby prowadzimy także edukację obywatelską i integrację społeczną dla przybyłych do Poznania obywateli Ukrainy.

Patrzcie, czytajcie, poznawajcie nasze działania, projekty, realizacje...

Fundacja AITWAR - budujemy świadome społeczeństwo obywatelskie.

YASNA IZBA

AKADEMIA WOLONTARIATU DOBROWOLNI

RADA MŁODZIEŻOWYCH JEŻYKÓW

Najnowsze info o Słowodzieju!

Tworzymy i pomagamy.