Fundacja Lokalnego Wsparcia Kultury AITWAR
 
poznajcie nas
Nazwa: Aitwar
Wiek: 4 i 7/12
Urodziny: sierpień 2013r.
Miasto: Poznań
Ulubione zajęcie: Kultura, i jeszcze trochę kultury...
Oto my...
poza czasem
 

Naszą misją jest wyrównywanie szans odbiorców i twórców kultury miejskiej w stosunku do twórców i z mniejszych miejscowości, gdzie dostępny budżet i wsparcie lokalnych władz jest nieporównywalnie większe. Nasza fundacja powstała jako kilkuosobowa inicjatywa osób, którym nie jest wszystko jedno.


kontakt@fundacjaaitwar.pl

tel. 505251510

Po co jesteśmy?

Co nowego?# 8 stycznia 2018r.

Dziękujemy wszystkim obecnym na naszym podsumowaniu projektu za obecność i ciepłe recenzje spotkania.

Zdjęcia - póki co --> tutaj


„Wielkopolska bajęda” - cudowna opowiść snuta przez cztery różne podmioty - do poczytania---> tutaj


# 28 grudnia 2017r.

Informujemy, że spotkanie podsumowujące projekt "Baśni bajanie - ze słowiańskiej duszy" odbędzie się 5 stycznia 2018r. w Sali im. Kuraszkiewicza w siedzibie Instytutu Filologii Słowiańskiej (ul. Fredry 10).

W programie: finisaż wystawy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego FarBoBajanie, rozdanie nagród Wojewódzkiego Konkursu Literackiego BaśnioBranie, podsumowanie działań w ramach projektu: akcji "Zrób sobie przerwę na czytanie" i konkursu dla nauczycieli "O Brzeginii Skarb".

Całe spotkanie będzie oscylować wokół kultury słowiańskiej i poezji Bolesława Leśmiana. Niebywałą atrakcją będzie występ duetu MANDAR PURANDARE&WALDEMAR RYCHŁY z programem "Motywy indyjskie u Leśmiana".

Wkrótce - wydarzenie na fb.

ZAPRASZAMY!!!!!

P.S. Na plakacie i zaproszeniu wykorzystana została praca pani Janiny Baran z IX Liceum Ogólnokształcącego - laureatki naszego konkursu "O Brzegini Skarb".